Forum GLASSgnawer Strona Główna GLASSgnawer
homo homini lupus est ;]
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

remonty mieszkań w warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum GLASSgnawer Strona Główna -> Sprzętowo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boguslawadziob
Kinfolk


Dołączył: 12 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Kozienice

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2024 07:31    Temat postu: remonty mieszkań w warszawie Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie ile kosztuje remont mieszkania o powierzchni 35 m2. Przeglądałem różne oferty oraz porównywałem ceny materiałów budowlanych i usług remontowych. Czy ktoś może mi podać przybliżoną kwotę, jaką trzeba przeznaczyć na taki remont? Może istnieje jakaś strona internetowa, na której można znaleźć szczegółowe informacje na ten temat? Dziękuję za pomoc.###

How much does it cost to renovate a 35 m2 apartment? I have been searching for information on remonty mieszkań w warszawie but I couldn't find any reliable estimates. Can you provide me with some insight on the costs associated with renovating a small apartment?

Сколько стоит ремонт квартиры площадью 35 кв.м? Я искал информацию на сайте remonty mieszkań na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Pią Kwi 12, 2024 07:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum GLASSgnawer Strona Główna -> Sprzętowo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

GLASSgnawer  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group